Dostawa i zwroty

Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę prosto do Twoich drzwi oraz prosty proces zwrotów. Chcemy, abyś czuł się komfortowo i zadowolony z każdego zakupu w naszym sklepie!

Dostawa

  1. Sposób dostawy: Twoje zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera, aby dotarły do Ciebie szybko i bezpiecznie.

  2. Czas realizacji: Zamówienia realizujemy w dni robocze, więc jeśli złożysz je w weekend lub święto, przygotujemy je dla Ciebie najbliższego dnia roboczego. Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 3 dni robocze.

  3. Sprawdzenie przesyłki: Prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera. Jeśli zauważysz uszkodzenia, sporządź z kurierem protokół szkody.

  4. Odbiór osobisty: Masz też możliwość odbioru zamówienia osobiście w naszym sklepie stacjonarnym na ul. Berka Joselewicza 9/LU2.

Zwroty

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot, mamy prośbę o odesłanie Towaru w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wystarczy, że wyślesz produkt przed upływem tego terminu. Aby Twoje zakupy dotarły do nas bezpiecznie, proponujemy zapakowanie ich w specjalne opakowanie przeznaczone do transportu szkła. Dodatkowo, warto rozważyć ubezpieczenie przesyłki na pełną jej wartość i oznaczenie jej jako „wysyłka szkła/cieczy” – dzięki temu przesyłka będzie sortowana ręcznie przez firmę kurierską.

Prosimy o przesyłanie zwrotów na nasz adres:
ul. Berka Joselewicza 9/LU2.
Mamy nadzieję, że cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.