Kilka słów o nas

Jesteśmy pasjonatami świata win, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i zamiłowaniem do tego szlachetnego trunku.

Kochamy to, co robimy

Dla nas praca z winami to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja, którą pragniemy przekazać każdemu naszemu Klientowi.

Nasz proces pracy

Stawiamy na ciągły rozwój, dbałość o detale i indywidualne podejście do każdego zamówienia, aby dostarczać produkty najwyższej jakości.

O Secret Wine Cellar

Secret Wine Cellar zostało założone przez trzech miłośników wina z bogatym doświadczeniem w gastronomii i biznesie. Decyzja o podjęciu się tego przedsięwzięcia zapadła podczas wspólnego posiedzenia przy butelce Kirchenstück, które jest niedostępne w Polsce… Musieliśmy to zmienić.

Nasz zespół

Jesteśmy zlokalizowani na krakowskim Kazimierzu, w gastronomicznym centrum miasta. Nasze portfolio to suma doświadczeń z pracy na restauracyjnym floorze, degustacji z producentami oraz importerami w Niemczech, Francji I Hiszpanii. Skupiamy się na współpracy z najlepszymi restauracjami w Polsce oraz prywatnymi kolekcjonerami. W chwili obecnej do grona naszych odbiorców należą m.in. takie miejsca jak: Bottiglieria 1881, Albertina, Arco by Paco Perez, Rozbrat 20, HUB Praga, Giewont i wiele innych.
Największą przyjemnością jest gościć entuzjastów win podczas niesamowitej podróży przez nasze portfolio w Secret Wine Cellar. W naszym showroomie komfortowo odnajdziecie się pośród wyjątkowych butelek z Niemiec, Hiszpanii i Francji.

Patryk Lisewski

General Manager / Wine director

Krzysztof Sołek

Mersault lover

Fabian Glubrecht

Riesling supporter